KURUMSAL
Biz Kimiz ?
 
Tüketicisine doğal ve sağlıklı ürünler sunan Musko, 2008 yılında Mustafa KOÇAK tarafından Adana' da kurulmuştur. Kuruyemiş, lokum çeşitleri, kuru kahve üretimi yapan MUS-KO ERCİYES KURUYEMİŞLERİ, ürün ve hizmet kalitesini kısa sürede geliştirerek hızla büyümüştür.
    
Yüksek kalite ve gıda güvenliğini her zaman ön planda tutan ve dünya standartlarında üretim yapan Musko, ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ belgelerine sahiptir. Hijyenik koşullarda ve deneyimli personelin kontrolünde, birinci kalite hammaddeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Kuruyemiş ürünlerimiz tam otomatik kavurma ve paketleme makinelerinde el değmeden üretilmektedir.
    
Adana içinde tüketiciye direkt hizmet veren 8 perakende satış noktası bulunmaktadır. Ayrıca firmamız, deneyimli satış elemanları ile Türkiye'nin her yerinde ve yurtdışında da adını hızla duyurarak dağıtım ağını genişletmiştir.
    
%100 Türk sermayesi ile kurulan ve başarılı çalışmaları ile sektöründe bugünkü güçlü konumuna kavuşan Musko, yarında ulusal alandaki başarılarını devam ettirerek, uluslararası arenada global marka olma yolunda çalışmalarını sürdürecek  amacımız, sizlerin damak zevkine uygun kaliteli ürünleri sunmak ve güveninizi kazanarak bunu sürdürebilmektir.
 
 
 
E-BÜLTEN E-Bülten’ e kaydolun yeniliklerimizden ilk sizin haberiniz olsun.    
ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER ŞUBELER ÜRETİM REFERANSLAR İLETİŞİM
 
© 2020 Musko Erciyes - Ziyapaşa Mah. Baraj Cad. No:10/A Seyhan/ADANA
Polo Yazılım